Ksiegowosc internetowa ifirma

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który rozwiąże ich od monotonnej i zajmującej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, dodaje je jednak uniwersalność i umiejętność obsługi. Co niezmiernie istotne, są one dostosowane do właściwych wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszybszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do osób prowadzących całą księgowość, kiedy oraz firm rozliczających się w organizacji księgi przychodów i rozchodów czyli na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest dużą gamę funkcji niezbędnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem niezwykle naturalnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z zamiarem nie sprawi problemów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten zasób w zderzeniu z kolejnymi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z wykorzystaniem tzw. pól własnych, albo i rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa jest dodatkowo realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w sezonie; ewidencja środków trwałych, a też wartości psychicznych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.